Rreth Nesh

Zhongshan KAIYAN Lighting Co., Ltd. u themelua në vitin 1999 dhe po zhvillohet me shpejtësi për 24 vjet.Ne duke integruar dizajnin, produktin dhe marketingun fokusohemi në personalizimin e nivelit të lartë.Showroom-i ynë me një sipërfaqe prej 15000 metrash katrorë, me shumë kategori, tema dhe skena, është projektuar për të përmbushur shërbimin me një ndalesë, në shtëpi, në skenën e plotë dhe konsumin eksperimental.Ajo është e dashur nga shumica e konsumatorëve, gjithashtu është përzgjedhur si një nga dhjetë markat më të mira kineze të ndriçimit.

Ne ofrojmë zgjidhje të nivelit të lartë të ndriçimit për më shumë se 2000 hotele me pesë yje, klube luksoze dhe vila private.Për shembull: Salla e Madhe e popullit kinez, Ekspozita Botërore e Shanghait, Bujtina Shtetërore e Pekinit Diaoyutai, Qendra Ndërkombëtare e Konventave dhe Ekspozitave Guangzhou, Marriott, Hilton, Hoteli Crown Plaza, etj.

KAIYAN përbëhet nga Zona Ndërkombëtare e Përvojës së Markës KAIYAN dhe Zona e Eksperiencës së Dizajnit Origjinal.Nga njëra anë, zgjedh markat më të mira IMPORT për bashkëpunim me vizionin botëror, Top markat luksoze ndërkombëtare: MARINER, DUCCIO DISEGNA SYLCOM, SEGUSO, LORENZON, GABBIANI, CAESAR, ELITFBOHEMIA.

Nga ana tjetër, është DIZAJNI ORIGJINAL I LARTË I KAIYAN.Dhjetë zonat e mrekullueshme të eksperiencës me stile të ndryshme sjellin një përvojë gjithëpërfshirëse të artit në shtëpi, duke mbuluar stilin e jetës bashkëkohore të modës në shtëpi, duke paraqitur bukurinë e detajeve të shtëpisë në një mënyrë makro.Dizajni i përgjithshëm dhe shërbimet e personalizuara të personalizuara eksplorojnë vazhdimisht forma të reja të shprehjes së artit në shtëpi, dhe ofrojnë një mjedis shtëpie gjithëpërfshirës, ​​në modë dhe luks përvojë luksoze e jetës në shtëpi për njerëzit bashkëkohorë të nivelit të lartë.

Ekipi profesional i shitjeve KAIYAN sjell një përvojë shërbimi shërbimi me 7 yje, duke pritur me padurim t'ju takojmë dhe ju lutemi të shijoni të gjithë procesin e shërbimit, ne kemi procese shkencore dhe rigoroze të shërbimit të shitjeve, shpresojmë që të ndiheni një shërbim jashtëzakonisht i nderuar gjatë gjithë udhëtimit.

 • +

  E themeluar në vitin 1999

 • +

  Klientë të bashkëpunimit global

 • m

  Ekspozita e imazhit të markës

 • m

  Baza e prodhimit dhe R & D

 • KONCEPTI MARKA
  Lexoni Jetën e Gëzuar Botërore

  Sa më shumë ta kuptoni botën, aq më shumë e doni thelbin e jetës.Përvoja e thellë do të përshpejtojë të njëjtat njohuri të thella në jetë dhe do të njohë dëshirën e brendshme për jetën.Arredimi i shtëpisë është një zgjerim i shijes individuale.Vetëm duke kuptuar realisht kuptimin e arredimit të shtëpisë, nga klasikja në moderne, nga lindja në perëndim dhe duke e kondensuar thellë estetikën e artit të arredimit të shtëpisë, mund të paraqesë artin më të përshtatshëm të arredimit të shtëpisë për individualitet.

  MËSO MË SHUMË
  lexo-img
  kujdes-img
 • VLERA E KUJDESIT
  Dizajn novator
  Ofrojini përdoruesve modën e përgjithshme të fundit
  Elementet e jetës luksoze në shtëpi

  Eksploroni vazhdimisht forma të reja të shprehjes së artit në shtëpi, Për konsumatorët individualë bashkëkohorë të shquar, Siguroni një modë të plotë dhe një mjedis shtëpie luksoze si të integruara

  Ndriçim, Mobilim i shtëpisë, Aksesorë.
  ndriçimi kaiyan mobilje kaiyan stoli kristal
 • INOVACIONI I PRODUKTIT

  Oiginaldesign është forca lëvizëse e markës KAIYAN.Çdo sezon, ka më shumë se 10 dekorime ndriçimi me cilësi të lartë, që mbulojnë modën bashkëkohore dhe stilet e modës, duke përjetuar art të jashtëzakonshëm në shtëpi dhe duke përmbushur hapësirën e imagjinatës së personalitetit të nivelit të lartë.

  LLAMBANDAR I punuar me dorë
  seguso-llambadar
  sylcom-llambadar
  4-kanyan_04
  llambadar-përshtatur-ndriçim-përshtatur
  LAMBER BACCARAT
  E mëparshme
  /
  Tjetra
 • Llambadarët Llambadarët

  Llambadarët

 • Dritat e tavanit Dritat e tavanit

  Dritat e tavanit

 • Dritat e Murit Dritat e Murit

  Dritat e Murit

 • Llambat tavoline Llambat tavoline

  Llambat tavoline

 • Llambat e dyshemesë Llambat e dyshemesë

  Llambat e dyshemesë

 • Seria e Shtëpisë së Operas në Paris për llamba muri prej bronzi, dritë muri prej bronzi franceze, llambë muri Villa

  Seria e Shtëpisë së Operas në Paris për llamba muri prej bronzi, sutjena franceze

  Llambadar Modern, Llambë Moderne, Llambadar KAIYAN

  Llambadar Modern, Llambë Moderne, Llambadar KAIYAN

  Seria DUKE OF WINDSOR për llambadar stil amerikan, llambadar i shkollës së vjetër, llamba klasike amerikane, drita e shkollës së vjetër

  Seria DUKE OF WINDSOR për llambadar stil amerikan, sc i vjetër

  llambadar Sylcom, llambadar italian, ndricim italian, llambadar vile

  llambadar Sylcom, llambadar italian, ndricim italian, Vil

  llambadar Seguso, llambadar italian, ndricim italian, llambadar vile

  llambadar Seguso, llambadar italian, ndricim italian, Vil

  Llambadar marine, llambadar Spanje, ndricim kristali, llambadar vile

  llambadar marine, llambadar Spanje, ndricim kristali, Vill

  Lorenzo llambadar, llambadar italian, ndricim italian, llambadar vile

  llambadar Lorenzo, llambadar italian, ndriçim italian, Vi

  llambadar çek, llambadar kristal floriri, llambadar kristal vile

  llambadar çek, llambadar kristal floriri, vila kristal cha

  llambadar Gabbiani, llambadar italian, ndricim italian, llambadar vile

  llambadar Gabbiani, llambadar italian, ndriçim italian, V

  llambadar çek, llambadar Elite Bohemia, llambadar kristali, ndricim kristali, llambadar kristal vile

  llambadar çek, llambadar Elite Bohemia, llambadar Kristal

  SERI TIME DREAM llambadari i punuar me dore, llambadar MURANO, llambadar kristali, llambadar lulesh i punuar me dore, ndriçim Murano, llambadar vile

  SERIA TIME DREAM llambadari i punuar me dore, llambadar MURANO

  Llambadar i stilit klasik kinez, ndriçim tunxh, ndriçim vile, dritë sallës Buda

  Llambadar i stilit klasik kinez, Ndriçim tunxh, Villa li

  Drita Luksoz llambadar, Ndriçim Vintage, Ndriçim vile

  Drita Luksoz llambadar, Ndriçim Vintage, Ndriçim vile

  Llambadar kristali, Ndriçim kristali, llambadar kristal vile

  Llambadar Kristal, Ndriçim Kristal, Chandeli Kristal Vile

  TIME DREAM SERIES Of Hand-made Chandelier, MURANO Chandelier, Crystal Chandelier, Hand-made Flower Chandelier, Murano Lighting, Villa Chandelier

  TIME DREAM SERIES Of Hand-made Chandelier, MURANO Chandelier

  Seria e Parisit Opera House për llambadar bronzi, llambadar bronzi francez, llambadar bronzi, ndriçim tunxh, llambadar Villa,

  Seria e Parisit Opera House për llambadar bronzi, br

  Seria Catania për llambadar bronzi, llambadar kristali, llambadar bronzi francez, llambadar bronzi, ndriçim tunxh, llambadar vile

  Seria Catania për llambadar bronzi, llambadar kristali,

  Llambadar Baccarat, Ndriçim Baccarat, Llambadar kristal Baccarat

  Llambadar Baccarat, Ndriçim Baccarat, Cha kristal Baccarat

  Tavan Kristal, Dritë tavani Kristal, Dritë Kristal Vile

  Tavan Kristal, Dritë tavani Kristal, Dritë Kristal Vile

  Seria e Paris Opera House për llamba muri prej bronzi, dritë muri bronzi franceze, llambë muri Villa

  Seria e Paris Opera House për llamba muri prej bronzi, sytjena franceze

  Llambë muri Baccarat, Ndriçim Baccarat, Llambë muri Baccarat Torch, Dritë muri Baccarat

  Llamba murale Baccarat, Ndriçim Baccarat, Muri Baccarat Torch l

  Llambadar Baccarat, Ndriçim Baccarat, Llambadar kristal Baccarat

  Llambadar Baccarat, Ndriçim Baccarat, Cha kristal Baccarat

  Llamba dyshemeje Baccarat, Drita dyshemeje Baccarat, Llamba dyshemeje e kristalit Baccarat

  Llambë dyshemeje Baccarat, Dritë dyshemeje Baccarat, Kristal Baccarat

  RASTET E PROJEKTIT
 • Vila Hainan
  Vila Hainan

  KAIYAN Lighting është një markë e besuar në industrinë e ndriçimit me mbi 20 vjet përvojë që ofron h...

  MËSO MË SHUMË
 • Projekti i ndriçimit të qytetit të ujit të Venecias-Dalian
  Projekti i ndriçimit të qytetit të ujit të Venecias-Dalian

  Liaoning Venice Water City është i bazuar në qytetin e Venecias dhe kalon nëpër më shumë se 200 kështjella evropiane."Gondola" noton mes Evropës...

  MËSO MË SHUMË
 • Lini Mesazhin Tuaj